Czas realizacji

Czas realizacji zamówienia to czas od momentu zakupu włącznie z zapłatą. Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłamy zaraz po zrealizowaniu zamówienia. Realizacja zamówienia może wahać się w przedziale od 2 do 21 dni roboczych w zależności od kategorii produktu.

Do produkcji przystępujemy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie i uzgodnieniu wszelkich ewentualnych szczegółów technicznych, takich jak pomiary czy odpowiednie warunki techniczne do montażu. 

Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania przesyłki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej – o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczą, czas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi:

  • do 2 do 3 dni roboczych – wyroby gotowe: piloty, wsporniki, uchwyty, akcesoria do rolet, itd.
  • od 3 do 5 dni roboczych – artykuły bez usługi szycia: karnisze dekoracyjne, szyny karniszowe, mechanizmy łańcuszkowe, akcesoria konfekcjonowane.
  • od 3 do 7 dni roboczych – tkaniny na metry bieżące. Przy zakupie tkanin sprawdź ich dostępność. Jeżeli kupiłeś jeden z produktów z w/w grupy bez sprawdzenia stanu magazynowego, a stwierdzimy jego brak w odpowiedniej ilości, musisz liczyć się z czasem oczekiwania wydłużonym o czas potrzebny na sprowadzenie tkaniny, nie dłużej jednak niż 3 tygodnie łącznie.
  • od 5 do 14 dni roboczych – produkty na wymiar: rolety rzymskie dachowych, rolet rzymskie kolankowe, rolety rzymskie, rolety Dzień Noc: jeśli produkt lub komponent niezbędny do jego wyprodukowania znajduje się na magazynie. W takich przypadkach musisz liczyć się z wydłużonym czasem oczekiwania o czas potrzebny na sprowadzenie towaru zza granicy, nie dłużej jednak niż 3 tygodnie łącznie.
  • od 10 do 21 dni roboczych produktów na specjalne zamówienie klienta, takich jak wszelkiego rodzaju rolety, żaluzje, mechanizmy rolet i karnisze z napędem elektrycznym.

Zobacz też koszty dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl